درباره ما

داستان کارین

کارين، سرويس هوشمند اتصال مشتري به متخصص يا به عبارت ديگه يک بازار آنلاین خدمات هستش . چند وقت پیش، زمانی که در حال انجام یکی از پروژه های شرکت بودیم و سرمون خیلی خیلی شلوغ بود، ناگهان دوتا از بچه ها تصمیم گرفتن که با هم عروسی کنند.بعله ما هم بسیار متعجب بودیم و در عین حال برامون سوال بود که چجوری میخوان تو این تایم فشرده و کم مراسم برگزار کنند. اگه میتونستن یه برگزار کننده خوب برای عروسیشون پیدا کنن خیلی از مشکلاتشون کاسته می شد. از طرفی از کجا میخواستن یه گروه موسیقی خوب، آرایشگاه مناسب، خیاط مطمئن و ... پیدا کنن.اونجا بود که این سوال برامون به وجود اومد. چرا جایی وجود نداره که مشتری‌ها بتونن بهترین و کارآزموده‌ترین متخصص‌ها‌رو انتخاب کنن. از طرف دیگه چرا جایی وجود نداره که متخصص ها بتونن ویژگی های کارشون رو نشون بدن و از بازار بزرگ اینترنت استفاده کنن تا مشتری هاشون اون‌ها رو پیدا کنن. بعد از کلی فکر‌کردن به ایده کارین رسیدیم. (خدارو شکر بچه ها با زحمت تونستن یه عروسی خوب برگزار کنن.)

کارین چطور کار میکنه؟

1-مشتری‌ها به کارین میان تا متخصص‌های مورد نظرشون رو پیدا کنن.

مشتری ها نیاز دارن تا متخصصی رو برای یک پروژه استخدام کنن، مثل معلم خصوصی برای آموزش گیتار یا متخصص هایی برای برگزاری مراسم عروسی. زمانی که پروژه انتخاب شد ، تعدادی سوال مخصوص پروژه از مشتری پرسیده می شه و از ما خواسته میشه که متخصص های مربوطه رو بهشون وصل کنیم.

2- درخواست های مشتری ها رو به سمت متخصصین هدایت میکنیم.

بعد از این که مشتری ها حوزه مورد نظرشون رو انتخاب کردن و به سوالاتش پاسخ دادن، کارین سعی میکنه درخواست اون ها رو به مناسب ترین متخصص ها ارسال کنه.

3-تا 5 عدد متخصص رو به به مشتری معرفی میکنیم.

هر متخصصی که تصمیم به انجام پروژه بگیره، به مشتری اعلام آمادگی میکنه. در این مرحله مشتری میتونه پروفایل ماکزیمم پنج تا متخصص رو که شامل اطلاعات کامل اون ها میشه مشاهده کنه بعد صحبت کنه و تصمیم بگیره برای انتخاب.