رژ قرمز: ۵ نکته برای آرایش صورت و آرایش عروس

نوشته

رنگ قرمز رژ، پودر‌های صورت، ترکیب رنگ‌های مختلف. برای خوشی دلمان و زیبایی که بهمراهش دارد هر چند وقت یکبار دستمان به این وسایل می‌رسد. هر چند وقت یکبار، شاید هم بیشتر نحوه‌ی استفاده‌ی درست و بهتر این وسایل برای ما اهمیت پیدا می‌کند تا در نهایت بتوانیم دلمان را بیشتر از قبل خوشحال کنیم

ولی چگونه؟ شاید نکات مهمی را از یاد برده باشیم، شاید تعدادی  از این نکات هیچ وقت به گوشمان نرسیده؟ شاید..

شاید‌ها کم نیست ولی حال برای آرایش صورت ملایم و جذاب چه باید بکنیم؟ ما  به طور خلاصه به پنج نکته در مورد کلیت آن مانند آرایش صورت و آرایش عروس و در کل به مقوله‌ی آرایش می‌پردازیم

 

عکس از makeupgeek

۱.  درس اول :‌ قلم‌مو را کنار بگذارید

قلم‌مو را کنار بگذارید و از انگشتانتان استفاده کنید. می‌خواهید آرایشتان مثل امضای‌تان تک باشد؟ یادتان باشد: استفاده از انگشتانتان بجای قلم‌مو، ظاهری طبیعی‌تری به آرایش‌تان می‌دهد. گرمای انگشتانتان در این پروسه بی‌تاثیر نیست و این ویژگی را به هیچ عنوان در قلم‌مو یا وسایل دیگر پیدا نمی‌کنید. این وسیله را موقتا در جعبه‌ی لوازم آرایش قرار دهید تا شاید در جاهای دیگر به درد شما بخورد. به همین روش ها می‌توانید به راز زیبایی صورت بدون آرایش (در طبیعی‌ترین‌) حالت ممکن دست پیدا کنید..

۲. درس دوم: نقش رژگونه

برای رژگونه در ابتدا از وسط صورت شروع کنید و به بیرون به آرامی پخشش کنیدتا به گوش‌هایتان برسد. دقت کنید که استفاده  زیادی از رژگونه حالت طبیعی صورتتان را از شما می‌گیرد. تعادل را انتخاب کنید. یادتان باشد این وسیله‌ را در لیست وسایل آرایش عروس یا مراسم حتما قرار دهید.

عکس از ٖbeautyheaven

۳. درس سوم:‌ هیچ‌وقت ریمل را از یاد نبرید

ریمل به تنهایی می‌تواند ظاهر چشم‌هایتان تا چند درجه تغییر دهد. چشم‌ها در کنار ریمل مناسب تکمیل می‌شوند. از طرفی هم  می‌توانید در جاهای مختلف از آن استفاده کنید. کمترین کار با بیشترین بازده را به همراه دارد. به همین خاطر این گزینه در لیست  ولوازم آرایش عروس و دیگر مراسم‌ها هم باید قرار گیرد.

۴. درس چهارم: گردن و اهمیت آن

از آنجایی که رنگ آرایش‌تان با توجه به منبع نوری‌های مختلف، رنگ‌های مختلفی به خود می‌گیرد، دقت کنید که رژگونه‌ای که برای صورتتان استفاده می کنید را تا گردنتان بکشید تا تفاوت آن فاحش نباشد. از قبل هم می‌توانید این تفاوت را جلوی آیینه در نور‌های .مختلف بررسی کنید.

عکس از makeupgeek

۵. درس پنجم: آزمایش کنید

با مارک‌های مختلف آزمایش کنید، تنوع به خرج دهید و ببینید کدام ترکیب برای شما مناسبترین است؟ کدام به دل شما می‌نشنید و از همه مهمتر کدام یک شما را بیشتر از همه خوشحال می‌کند؟ شما می‌توانید ایده‌های مختلفی از اینترنت، مجله‌ها و بسیاری از منابع دیگر دریافت کنید. ما در وبلاگمان نیز هرچند وقت یکبار به این مسائل می‌پردازیم. شما حتی می‌توانید از نظرات افراد متخصص در این زمینه نیز استفاده کنید.

ولی یادتا باشد که برای بهترین نتیجه سه حرف وجود دارد: آزمایش، آزمایش، آزمایش . این تنها راهی است که می‌توانید به نتیجه‌ی مطلوبتان برسید.

برگرفته از:‌ telegraph.co.uk

مطالب مرتبط

article-image
مراسم

لبخند ماندگار: ۱۰ نکته برای استخدام عکاس عروسی

انواع نمونه کار مختلف عکاسی عروسی را نگاه کرده‌اید، تنوع را در نظر گرفتید، بررسی‌های لازم را انجام داده‌اید و به زمان تصمیم‌گیری رسیده‌ایم.  کدام عکاس عروسی در تهران به کارمان می‌آید؟ سبک کدام...
article-image
مراسم

شمع و شادی: چگونه سه ساعت مراسم و دورهمی عالی ای داشته باشیم؟

جمع دوستان و دورهمی به صورت یک مراسم، تشریفات ، جشن تولد، جشن فارغ‌التحصیلی یا هر بهانه‌ی دیگری که می‌توانیم بخاطر آن چند ساعتی بیشتر کنار یکدیگر باشیم. البته که ایده‌های معمول تکراری شده‌اند...