کارین و آغاز جست‌وجوهای موفق

نوشته

سه موقعیت زیر را تجسم کنید. همین‌طور موقعیت‌های مشابهی که برای همه‌ی ما ممکن است اتفاق افتاده باشد. در این نوشته نقشی که کارین می‌تواند در این شرایط ایفا کند را می‌خوانیم.

موقعیت اول:

بعد از پایان یک روز شلوغِ کاری، در راه برگشت به خانه، به این فکر می‌افتید که بالاخره، شرایط تغییر دکوراسیون خانه‌تان فراهم شده‌است. می‌خواهید در مدت زمان مشخصی کار طراحی و اجرای دکور منزلتان به پایان برسد. بودجه مشخصی تعیین کردید و حالا باید به دنبال دکوراتوری بگردید که کار طراحی داخلی را به او بسپارید. شما هستید و ترافیک کاری روزهای فصل آخر سال، اهمیتِ زودتر شروع شدنِ تغییرات و جست‌وجوی دکوراتور! یک راه این است که ساعت‌ها درفضای مجازی بگردید و با تبلیغات مختلف سروکله بزنید. راه دیگر هم، پرس‌وجو از آشنایان یا مراجعه به دفترچه‌های نیازمندی‌هاست. بودجه و زمان اجرا و سبک دلخواهتان را بارها با شرایط تک‌تک افراد  مقایسه می‌کنید و روزها .

موقعیت دوم:

برای اولین بار تصمیم گرفتید برای تبلیغ در فضای مجازی یک تیزر تبلیغاتی بسازید. باز همان راه های روایت اول و احتمالا این بار انتخاب یک استودیو از اولین نتایج سرچ گوگل و شاید پرداخت هزینه‌ی درخور دیده شدنِ تبلیغات آن استودیو[و نه تبلیغ شما]  .

موقعیت سوم:

درگیر یک مسئله حقوقی شدید.به یک وکیل باتجربه نیاز دارید که بتواند به خوبی از حق شما دفاع کند. این بار شما نمی توانید به راحتی به نتایج اولین سرچ گوگل اطمینان کنید. تجربیات کم آشنایان هم نمی تواند دردی را درمان کند. شما هستید و نگرانی و منافع درخطرتان!

چرا کارین؟

موقعیت های مشابه بالا در زندگی هریک ازما تکرار می‌شود. کارهایی که برای انجام‌شدنِ آن‌ها باید افرادی را پیدا کنیم و تخصصشان را برای رفع نیازمان به‌کار بگیریم. پیدا کردن این افراد می‌تواند به یک چالش زمان‌بر تبدیل شود؛ می‌تواند با انتخاب‌های اشتباه کارمان به سرانجام نرسد و  تبدیل به یک تجربه تلخ شود. در این شرایط راه حل کارین چیست؟ چرا باید از کارین هم استفاده کرد حتی با وجود راه‌های سابق؟ تفاوت کارین با لیست‌های مشاغل و صفحه نیازمندی‌ها چیست؟

  • آری شود ولیک به خون جگر شود

هر معامله چهار بخش دارد جست‌و‌جو ، تماس، هماهنگ کردن زمان و هزینه و نهایتا پرداخت. راه‌حل کارین به شما در سه بخش اول به شما کمک می کند تا راحت‌تر و با صرف زمان کمتر انجام شود. زمان و تلاشی که برای نتیجه‌بخش‌کردن جست‌وجوهای عادی صرف می‌شود را می‌توان با استفاده از سیستم پیشنهادی کارین کمتر کرد. حدود زمان و هزینه نیز با مطلع شدن متخصص قبل از تماس شما تعیین می شود پس تماس‌های کمتری می‌گیرید تا کار شما انجام شود.

  • تعریف کار  یا جست‌وجو در لیست‌های بی‌پایان

پایان‌ناپذیری اغراقی است برای حجم اطلاعات سامان نیافته ی سایت هایی که یک لیست بلندبالا از متخصصان در اختیار شما قرار می دهند و نهایتا با چند ویژگی اولیه در غربال کردن آن لیست طویل کمک می کند. اما در کارین با پاسخ دادن به سوالات ویژگی های فعالیت شما دقیق‌تر مشخص می شود و این بار متخصصینی که آماده به انجام کار شما هستند به شما پیشنهاد می دهند و شما از بین این افراد متخصص مناسب خود را استخدام می کنید.

  • آنچه یافت نمی‌شود را بیابید

لزوما همه ی کسب و کار های باکیفیت نمی‌توانند تمرکز زیادی بر تبلیغات فضای مجازی بگذارند و مستقلا خود را در این محیط مطرح کنند. کارین این فرصت را به شما می دهد تا بتوانید متخصصان مجربی را بشناسید و به کار بگیرید که در یک جست‌و‌جوی ساده نمی‌توانستید آن‌ها را پیدا کنید.

با کارین می توانید متخصصین مجربی را پیدا کنید که به پیش از آن نمی‌توانستید آن‌ها را بشناسید.

  • اعتماد و دیدن سابقه متخصصان

در کارین می توانید سابقه‌ی متخصصین، پروژه‌های قبلی و نظر افرادی که برای آن‌ها کار انجام دادند را ببینید. همینطور با توجه به قوانین کارین هنگام ثبت‌نام متخصصین می‌توانید به هویت و تخصص افراد اعتماد کنید.

مطالب مرتبط

Leave a Comment

Your email address will not be published.