نصب کاغذدیواری

رازهایی برای یک نصبِ بدون نقص کاغذدیواری

نوشته

می‌خواهید برای خانه‌تان کاغذدیواری جدید بخرید اما هنوز اشتباهات نصاب قبلی جلوی چشمتان است؟ شاید با خوندن «راهنمای نصب کاغذدیواری» یا «نکات نصب کاغذدیواری» به فکر این افتادید که این دفعه خودتان کاغذدیواری را نصب کنید. بله با استفاده از راهنماها و دستورالعمل‌های موجود در اینترنت می‌توانید که خودتان این کار را انجام دهید اما این کار احتمال خراب شدن کاغذدیواری‌ها بوجود می‌آید.

در این مقاله نکاتی که باید قبل از نصب کاغذدیواری  بدانید و همینطور مواردی که باید از یک نصاب حرفه‌ای کاغذ دیواری انتظار داشته باشید می‌خوانیم.

تجربه نصاب کاغذدیواری شما را نجات خواهد داد!

چرا باید یک نصاب حرفه‌ای استخدام کنیم؟

نصب سریع، جلوگیری از اسراف رول‌های کاغذ دیواری، پوشش کامل و تمیز، حباب نگرفتن کاغذ و چروک نشدن آن، مهارت‌هایی است که در نتیجه سالها تجربه، یک نصاب حرفه‌ای به دست آورده است.

هر جنس کاغذدیواری نکات نصب مربوط به خودش را دارد. نصاب علاوه براینکه نکات نصبِ تمیز و بی‌نقص کاغذدیواری را رعایت می‌کند، به این نکات توجه دارد و از هدر رفتن کاغذدیواری جلوگیری می‌کند.

به سمت کارین ونصب کاغذدیواری

قبل از استخدام نصاب کاغذدیواری، حواستان به چه چیزهایی باید باشد؟

نمونه‌کارهای قبلی نصاب‌ها به شما دروغ نخواهند گفت. افراد می‌توانند بعد از اینکه از طریق کارین متخصص خود را استخدام کردند؛ در صفحه شخصی متخصص‌ نظر بگذارند و تجربه‌ی خودشان از کار متخصص را، با دیگران  به اشتراک بگذارند. قبل از استخدام نصاب نظرات دیگران را در پروژه‌های قبلی بخوانید.

نمونه‌کارهای قبلی را ببینید. فرد چند سال است که در این حوزه فعالیت می‌کند؟ فراموش نکنید که تجربه است که کاغذدیواری‌های شما را سالم نگه می‌دارد.

نحوه نصب هر نوع کاغذدیواری با هم تفاوت‌هایی دارد. از نصاب کاغذدیواری درمورد نحوه نصب کاغذتان و تعداد تجربه نصب این نوع کاغذ سوال بپرسید.

نصب کاغذدیواری
عکس از: bedroomfreshdecor

مشکلات ناشی از نصب کاغذدیواری،بدون مهارت و بدون تجربه، چیست؟

اشتباه در انتخاب روش درست بر اساس جنس کاغذدیواری ممکن است که خرید شما را بی‌فایده کند. ایجاد برآمدگی‌ها، اشتباه به هنگام کنار هم قرار دادن رول‌ها و بد انجام دادن عملیات زیرسازی از مشکلاتی است که می‌تواند نمای کاغذدیواری شما را به کل از بین ببرد.

هزینه نصب کاغذدیواری در تهران معمولا چقدر است؟

نصاب‌ها معمولا براساس عرض رول، یک قیمت پایه برای نصب هر رول کاغذدیواری دارند. طبیعی‌ست که نصاب‌های باتجربه‌تر هزینه بیشتری برای نصب دریافت می‌کنند و حاضر نیستند که هزینه خود را پایین بیاورند. این تفاوت قیمت در  برابر هزینه‌ای که برای خرید کاغذدیواری کرده‌اید معمولا ناچیز است. به طور معمول برای نصب هر رول کاغذدیواری از ۱۵هزار تومان تا ۳۰هزار تومان دریافت می‌کنند. اگر  تعداد رول‌های کاغذدیواری شما زیاد باشد ممکن است که نصاب هزینه پایه خود را کاهش دهد و به شما تخفیف دهد.

نکاتی در رابطه با نصب کاغذدیواری
عکس از:blesserhouse

نکاتی برای کسانی که برای بار اول نصاب کاغذدیواری استخدام می‌کنند:

در اولین قدم حضوری یا تلفنی با آن‌ها صحبت کنید، خواسته‌های خود را بگویید و مطمئن شوید که او مهارت‌های لازم را دارد. توصیه می‌کنیم که درباره کاغذدیواری خود تحقیق کنید. فکر کنید که خودتان قرار است آن‌ها را نصب کنید، اطلاعات لازم، دستورالعمل‌ها و مواد درست برای کاغذدیواری‌تان را پیدا کنید و بدانید. این اطلاعات باعث می‌شود در شروع کار بررسی کنید که نصاب ابزار مناسب را همراه داشته باشد.نصب کاغذدیواری مانند یک کار هنری است عجله‌  نداشته باشید!

برگرفته از: thumbtack

به سمت کارین ونصب کاغذدیواری

مطالب مرتبط

article-image
آموزش , طراحی داخلی

سرزندگی:‌ ۱۰ گیاهان آپارتمانی مناسب برای خانه و محل کار

گیاهان آپارتمانی در فضای بسته و در محیط کار باعث سرزندگی می‌شود. از تصفیه هوا گرفته تا زیبا‌تر کردن خانه، چند ده فواید مختلف برای گیاهان آپارتمانی در خانه و محل کار  می‌توانیم متصور...