عروسی

در این صفحه‌ می‌توانید تمام خدمات و سرویس‌های مورد نیاز عروسی‌تان را پیدا کنید. قدم به قدم هر کدام از مراحل را توضیح می‌دهیم و به اهمیت هرکدامشان اشاره می‌کنیم سپس با توجه به نیازتان می‌توانید با انتخاب هر کدام از این خدمات از متخصص‌هایی که به شما پیشنهاد می‌دهند بهره ببرید.
برای هر عروسی چند مرحله‌ی کلیدی وجود دارد:
عکاسی و فیلمبرداری عروسی: برای ثبت خاطرات حتماً باید این خدمات را در نظر بگیرید. کیفیت کاری که می‌خواهید بستگی به تجربه‌ی عکاس/فیلم‌بردار و سابقه‌کاری دارد.
طراحی مراسم عروسی: این قسمت مربوط است به برنامه‌ریزی برنامه‌های روز عروسی، مکان عروسی، نورپردازی عروسی و در کل به طرح عروسی مربوطند. این طرح‌ها را معمولاً یک سال قبل از مراسم عروسی برنامه‌ریزی می‌کنند
کرایه وسایل مهم و خدمات ماشین عروسی: با توجه به نوع عروسی این وسایل می‌تواند متفاوت باشد ولی به طور معمول به این وسایل نیاز خواهید داشت: وسایل صوتی/تصویری، وسایلی همچون میز، صندلی، قاشق و چنگال.
بعضی خدمات دیگر: علاوه بر سرویس‌های ذکر شده تعدادی خدمات دیگر همچون مهماندار ممکن است بخواهید در برنامه‌تان بگنجید.

عکاسی و فیلمبرداری عروسی

روز مراسم عروسی از خاطره‌ساز‌ترین روز‌های زندگی هر کسی است. زنده کردن خاطرات قدیم با دوستان، سوپرایز کردن عروس و داماد در موقعیت‌های مختلف و... این لحظات دلنشین‌ا‌ند و برای کسی که علاقه دارد این خاطرات را هر چند وقت یکبار دوباره زنده کند، ثبت کردنشان اهمیت ویژه‌ای دارد.
اگر شما یکی از این افراد هستید، ابتدا باید از فیلمبرداری، عکاسی و آتلیه عروس شروع کنیم. شما با توجه به اهمیتی که این قسمت برای شما دارد می‌توانید افراد مختلفی استخدام کنید فقط دقت کنید که برنامه‌تان در چه فضایی برگزار می‌شود. همچنین برای آشنا شدن با سبک متخصصین از نمونه‌کار آنها استفاده کنید.

طراحی مراسم

مکان عروسی، تنظیم روز عروسی، افرادی که باید دعوت شوند و... لیست به همین صورت ادامه پیدا می‌کند و به همین خاطر برنامه‌ریزی برای مراسم عروسی اهمیت ویژه‌ای دارد. شما می‌توانید اغلب‌ فشار‌هایی که در مورد برنامه‌ریزی عروسی وجود دارد را با یک برنامه‌ریز عروسی حل کنید. یک برنامه‌ریز مجرب می‌داند که در چه زمان‌هایی باید چه اتفاقاتی بیافتد و علاوه بر نظمی که به همراه خودش می‌آورد در طرح ایده‌ های نو برای جشن عروسی نقش مهمی دارد. همچنین سفره عقد، نورپردازی عروسی ، دکوراسیون عروسی و موزیک زنده عروسی در ساختار عروسی و خلاقیت در مراسم عروسی اهمیت زیادی دارند.

کرایه وسایل مهم و خدمات ماشین عروسی

در چک لیست‌های هر مراسم عروسی‌ کرایه تعدادی وسایل در صدر هر لیستی قرار دارد. شما می‌توانید به عنوان یک ایده‌ی متفاوت برای برنامه‌ی عروسی‌تان فواره شکلات کرایه کنید یا اگر برنامه‌تان در فضای باز و در هوایی گرم برگزار می‌شود از پنکه‌ رطوبت‌ساز استفاده کنید. وسایل صوتی، تصویری عروسی، وسایل عروسی، کرایه و گل‌آرایی ماشین عروسی در این لیست قرار دارند.

بعضی خدمات دیگر

بعضی خدمات دیگر می‌توانند در مراسم عروسی شما اهمیت پیدا کنند. مثلاً مهمانداران عروسی نقش مهمی در برنامه‌ی عروسی دارند. همچنین می‌توانید برای مراسم عروسی‌تان یک آشپز استخدام کنید تا با توجه به سلیقه‌تان غذاهای متنوعی در مراسمتان بپزد. ضمناً برای تسهیل بعضی از کارهای برنامه‌تان می‌توانید از مهمانداران مراسم استفاده کنید.

آخرین نوشته ها

خطرات کاشت ناخن و راه‌های در امان ماندن از آن

کاشت ناخن، یکی از محبوب‌ترین خدمات در بین خانم‌هاست؛ اما متخصصان پوست چندان دل خوشی از کاشت ناخن ندارند. کاشت ناخن، ناخن‌های کوتاه و ضعیف را بلند نشان می‌دهد و باعث می‌شود که انگشت‌ها کشیده‌تر دیده شوند و در کنار این کاشت ناخن خطراتی هم با خودش دارد. در ادامه […]

مانیکور و پدیکور، بدون خطر، با دنبال کردن این ۸ نکته

داشتن ناخن‌های مرتب و زیبا یکی از دغدغه های اکثر خانم هاست. مانیکور و پدیکور یکی از خدماتی است که باعث مرتب شدن ناخن‌ها می‌شود. مانیکور و پدیکور پوست‌های دور ناخن‌های دست و پا را  مرتب می‌کند، این کار ریسک‌های خودش را هم دارد. خطر عفونت، رشد قارچ‌ها و تغییر […]

خوش‌پوش: نکاتی که داماد باید قبل از عروسی در مورد مدل و لباس بداند

در اغلب موارد در مورد عروسی و روز عروسی صحبت کردیم ولی در طی این چند ماه هیچوقت در مورد داماد صحبت نکردیم. در بیشتر موارد توجه برروی عروس است و داماد در گوشه‌ و کنار‌های برنامه خودش با استفاده از چند نکته‌ی محدود و ایده‌های معمول خودش را برای […]

آرایش عروس و بهترین انتخاب‌ها برای آن

روز عروسی، روز  متفاوت و تکرارنشدنی‌ای برای هر کسی است. آرایش و زیبایی عروس این روز خاص، برای همه مهم است. انتخاب آرایشگاه یکی از مشکل‌ترین کارهای آماده‌سازی روز عروسی است. استرس و نگرانی درمورد نتیجه کار آرایشگر و اینکه زمانی برای جبران هیچ اشتباهی نیست، برای عروس خانم‌ها وسواس […]

کارین چطور کار می کند؟

۱

به ما بگویید چه می‌خواهید

۲

از متخصصان به رایگان پیشنهاد دریافت کنید

۳

بهترین را استخدام کنید